Kontakt oss

Benytt gjerne kontaktskjemaet for forespørsel og annet,
så tar vi kontakt med deg snarest.

21 Kvalabergveien
Stavanger, Rogaland, 4016

Marvik er Rogalands totalleverandør av sikkerhetsprodukter.

jenteutsnitt.jpg

Ansatte

Administrasjon

Meibel Marvik
Daglig leder
meibel@marvik.no

Jostein Torgersen
Driftsleder
jostein@marvik.no

Katrine Marvik
Økonomi
katrine@marvik.no

 

Salg

Eirik Marvik
Låsesmed / Salg
eirik@marvik.no

Sigurd Pihl
Låsesmedmester / Salg / Lærlingansvarlig
sigurd@marvik.no

 

Butikk / system

Elsa Heldstab
Butikkansvarlig
elsa@marvik.no

Anne May Grønning
Butikk / Kontor
annemay@marvik.no

Wenche Lea
Systemansvarlig
wenche@marvik.no

Iren I. Ommundsen  
Låsesmed/System
iren@marvik.no


Montasje

Gitle Hansen 
Montasjeleder / Koordinator
gitle@marvik.no

Arne Jacobsen 
Montør
arne@marvik.no

Terje Christensen  
Låsesmed
terje@marvik.no

Ove Høiland
Montør
ove@marvik.no

Line Østbø Iversen
Låsesmed
line@marvik.no

Vegard Hop
Montør
vegard@marvik.no

Jesper R. Kristensen
Montør
jesper@marvik.no

Stein Langholm  
Låsesmed
stein@marvik.no

Caroline Ravndal
Lærling
caroline@marvik.no

August Osmundsen
Lærling
august@marvik.no

 

Bank/safe

Eirik Hallberg
Avdelingsleder
eirikh@marvik.no

Odd Einar Gudmestad
Servicemedarbeider
odd.einar@marvik.no