Kontakt oss

Benytt gjerne kontaktskjemaet for forespørsel og annet,
så tar vi kontakt med deg snarest.

21 Kvalabergveien
Stavanger, Rogaland, 4016

Marvik er Rogalands totalleverandør av sikkerhetsprodukter.

jenteutsnitt.jpg

Ansatte

Administrasjon

Meibel Marvik 
Daglig leder
meibel@marvik.no

Jostein Torgersen
Driftsleder
jostein@marvik.no

Katrine Marvik
Økonomi
katrine@marvik.no


Salg

Eirik Marvik
Låsesmed / Salg
eirik@marvik.no

Sigurd Pihl
Låsesmedmester / Salg / Lærlingansvarlig
sigurd@marvik.no


Butikk / system

Elsa Heldstab
Butikkansvarlig
elsa@marvik.no

Wenche Lea
Systemansvarlig
wenche@marvik.no

Iren I. Ommundsen  
Låsesmed/System
iren@marvik.no

Henrik Pedersen
Butikk
henrik@marvik.no

Anne May Grønning
Butikk / System
annemay@marvik.no


Montasje

Gitle Hansen 
Montasjeleder / Koordinator
gitle@marvik.no

Arne Jacobsen 
Montør
arne@marvik.no

Terje Christensen  
Låsesmed
terje@marvik.no

Morten Y. Strømsvold
Låsesmed
morten@marvik.no

Ove Høiland
Montør
ove@marvik.no

Line Østbø Iversen
Låsesmed
line@marvik.no

Caroline Ravndal
Lærling
caroline@marvik.no

Stein Langholm  
Låsesmed
stein@marvik.no

August Osmundsen
Lærling
august@marvik.no

Jesper R. Kristensen
Montør
jesper@marvik.no


Bank/safe

Eirik Hallberg
Avdelingsleder
eirikh@marvik.no

Odd Einar Gudmestad
Servicemedarbeider
odd.einar@marvik.no

Vegard Hop
Servicemedarbeider
vegard@marvik.no