Kontakt oss

Benytt gjerne kontaktskjemaet for forespørsel og annet,
så tar vi kontakt med deg snarest.

21 Kvalabergveien
Stavanger, Rogaland, 4016

Marvik er Rogalands totalleverandør av sikkerhetsprodukter.

jenteutsnitt.jpg

Ansatte

Administrasjon

Meibel Marvik
Daglig leder
meibel@marvik.no

Katrine Marvik
Økonomi
katrine@marvik.no

(langtidssykemeldt)

Anne May Grønning
Økonomi/Butikk
annemay@marvik.no


Salg

Eirik Marvik
Låsesmed / Salg
eirik@marvik.no


Butikk / system

Elsa Heldstab
Butikkansvarlig
elsa@marvik.no

Wenche Lea
Systemansvarlig
wenche@marvik.no

Iren I. Ommundsen  
Låsesmed/System
iren@marvik.no


Montasje

Gitle Hansen 
Montasjeleder / Koordinator
gitle@marvik.no

Arne Jacobsen 
Montør
arne@marvik.no

Terje Christensen  
Låsesmed
terje@marvik.no

Ove Høiland
Montør
ove@marvik.no

Line Bjørnøy Otten
Låsesmed
line@marvik.no

Vegard Hop
Montør/Lærling
vegard@marvik.no

Jesper R. Kristensen
Montør
jesper@marvik.no

Stein Langholm  
Låsesmed
stein@marvik.no

Glenn Birkeland

Låsesmed

glenn@marvik.no

Chris Eirik Andersen

Lærling

chris.eirik@marvik.no


 

Bank/safe

Eirik Hallberg
Avdelingsleder
eirikh@marvik.no

Odd Einar Gudmestad
Servicemedarbeider
odd.einar@marvik.no